Akumulator LiTime 12V 100Ah Mini L12V100-100-MINI-16-A60
Brutto
Kompaktowy akumulator LiTime 12.8V 100Ah Mini LiFePO4 – 35% mniejszy i 20% lżejszy, oferuje 1280 Wh energii. Idealny do kamperów, systemów off-grid i silników zaburtowych 13–31 kg.
Ilość
Akumulator LiTime 12.8V 100Ah Mini LiFePO4 to kompaktowe źródło energii, które łączy małe wymiary z dużą mocą. Oferując 1280 Wh w objętości zaledwie 0,25 stopy³, jest aż o 35% mniejszy od standardowych modeli. Ważąc tylko 8,97 kg, stanowi również 20% lżejszą alternatywę dla tradycyjnych akumulatorów tej klasy – idealny wybór do zastosowań mobilnych i outdoorowych.
Najważniejsze atuty:
  • łatwy w transporcie i montażu,
  • praktycznie bezobsługowy,
  • odporny na trudne warunki (klasa szczelności IP65),
  • bezpieczna konstrukcja chroniąca przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • szeroki zakres temperatur pracy: od -20℃ do +60℃.
Wybierając LiTime 12.8V 100Ah Mini, inwestujesz w lekkość, trwałość i nowoczesność, które sprawdzą się zarówno podczas wypraw plenerowych, jak i w codziennym użytkowaniu.
L12V100-100-MINI-16-A60
6 Przedmioty
Opis
Napięcie nominalne
12.8V
Żywotność
4000 cykli
Pojemność
100Ah
Max. chwilowy prąd rozładowania 1s
400A(4C)
Bluetooth moduł
Nie
Całkowita energia
1280Wh
Łączenie szeregowe akumulatorów:
4P4S
Certyfikaty
UL-1973,FCC,CE,RoHS,UN38.3
Typ
LiFePO4 Prismatic
BMS
100A
Max. ciągły pobór mocy
1280W
Max. ciągły prąd ładowania
100A(1C)
Max. ciągły prąd rozładowania
100A(1C)
Metoda ładowania
CC/CV
Napięcie ładowania
14.4±0.2V
Zalecany prąd ładowania
20A(0.2C)
Temperatura ładowania
od 0℃ do 50℃ / od 32℉ do 122℉
Temperatury rozładowania
od -20℃ do 60℃ / od -4℉ do 140℉
Temperatura składowania
od -10℃ do 50℃ / od 14℉ do 122℉
Ochrona ładowania w niskiej temperaturze
Brak
Terminal
M8*14 mm