Akumulator LiTime 12V 100Ah H190 Bluetooth L12V100-100-H190-BT-4-AC150
Brutto
Wydajność i wygoda
-Moc od startu
-Ładuj szybciej
-Gotowy do pracy w każdej chwili
-Lekki i kompaktowy
-Bezobsługowy
Ilość
Akumulator LiFePO4 12V 100Ah H190 to idealne rozwiązanie dla entuzjastów podróży, użytkowników kamperów oraz osób poszukujących niezawodnego źródła energii w trudnych warunkach. Jego popularność w Europie, potwierdzona rekomendacjami znanych influencerów, czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto potrzebuje wydajnego zasilania. Oto kluczowe cechy produktu:
Warto zaznaczyć, że Akumulator LiTime 12V 100Ah H190 nie jest przeznaczony jako źródło zasilania rozruchowego. Gwarancja na produkt wynosi 3 lata, a jego budowa z materiału ABS oraz wysoka klasa ochrony IP65 zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i trwałość. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania energetyczne i ciesz się niezawodnością w każdej sytuacji!
L12V100-100-H190-BT-4-AC150
6 Przedmioty
Opis
Napięcie nominalne
12.8V
Żywotność
4000 cykli przy 100% DOD, 6000 cykli przy 80% DOD, 15 000 cykli przy 60% DOD
Pojemność
100Ah
Max. chwilowy prąd rozładowania 1s
500A(5C)
Bluetooth moduł
Tak
Całkowita energia
1280Wh
Łączenie szeregowe akumulatorów:
4P4S
Rezystancja wewnętrzna
≤40mΩ
Certyfikaty
UL-1973,FCC,CE,RoHS,UN38.3
Typ
LiFePO4
BMS
100A
Max. ciągły pobór mocy
1280W
Max. ciągły prąd ładowania
100A(1C)
Max. ciągły prąd rozładowania
100A(1C)
Metoda ładowania
CC/CV
Napięcie ładowania
14.4±0.2V
Zalecany prąd ładowania
20A(0.2C)
Temperatura ładowania
od 0℃ do 50℃ / od 32℉ do 122℉
Temperatury rozładowania
od -20℃ do 60℃ / od -4℉ do 140℉
Temperatura składowania
od -10℃ do 50℃ / od 14℉ to 122℉
Zabezpieczenie przed niską temperaturą
Tak (0℃/32℉)
Ochrona ładowania w niskiej temperaturze
Tak. Od 0℃ / 32℉
Terminal
M8*14 mm