Akumulator LiTime 12V 140Ah H190 Bluetooth L12V140-150-H190-BT-4-AC150
Brutto
Akumulator LiTime 12V 140Ah H190 Bluetooth LiFePO4 – kompaktowy, lekki i wydajny akumulator litowy z modułem Bluetooth. Oferuje 1792 Wh energii, 4000 cykli, prąd ciągły 150A i idealnie pasuje pod siedzenia w kamperach (Fiat Ducato, Jumper, Boxer).
Ilość
Akumulator LiTime 12V 140Ah H190 Bluetooth to nowoczesne i niezawodne źródło energii, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w kamperach, łodziach oraz w mobilnych instalacjach off-grid. Jego wysokość wynosząca 190 mm czyni go idealnym rozwiązaniem do montażu w przestrzeniach pod siedzeniami wielu popularnych pojazdów rekreacyjnych, takich jak Fiat Ducato, Citroën Jumper i Peugeot Boxer.
  • Całkowita energia: 1792 Wh
  • Prąd ciągły: do 150 A
  • Prąd szczytowy: 700 A (1 s)
  • poziom naładowania
  • napięcie
  • pobór prądu
  • moc
  • temperatura
Produkt posiada liczne certyfikaty: UL-1973, FCC, CE, RoHS oraz UN38.3, które potwierdzają jego jakość i bezpieczeństwo. Akumulator LiTime 12V 140Ah H190 Bluetooth to doskonały wybór dla osób poszukujących wydajnego, kompaktowego oraz łatwego w obsłudze akumulatora litowego do nowoczesnych rozwiązań energetycznych.
Ważne: Akumulator nie jest przeznaczony do rozruchu silników.
L12V140-150-H190-BT-4-AC150
14 Przedmioty
Opis
Napięcie nominalne
12.8V
Żywotność
4000 times
Pojemność
140Ah
Max. chwilowy prąd rozładowania 1s
700A(5C)
Bluetooth moduł
Tak
Całkowita energia
1792Wh
Łączenie szeregowe akumulatorów:
4P4S
Certyfikaty
UL-1973,FCC,CE,RoHS,UN38.3
Typ
LiFePO4
BMS
150A
Max. ciągły pobór mocy
1920W
Max. ciągły prąd ładowania
140A(1C)
Max. ciągły prąd rozładowania
150A(1.071C)
Metoda ładowania
CC/CV
Napięcie ładowania
14.4±0.2V
Zalecany prąd ładowania
28A(0.2C)
Temperatura ładowania
od 0℃ do 50℃ / od 32℉ do 122℉
Temperatury rozładowania
od -20℃ do 60℃ / od -4℉ do 140℉
Temperatura składowania
od -10℃ do 50℃ / od 14℉ do 122℉
Ochrona ładowania w niskiej temperaturze
Tak. Od 0℃ / 32℉
Terminal
M8*14 mm