Akumulator LiTime 12V 100Ah Bluetooth Type Group24 L12V100-100-GROUP24-BT-4-A70
Brutto
Akumulator LiTime 12V 100Ah Bluetooth Type Group24 LiFePO4 – nowoczesny akumulator z Bluetooth 5.0 i BMS 200A. Ponad 4000 cykli, 1280 Wh energii i kompaktowe rozmiary Group24. Idealny do kamperów, UPS i instalacji solarnych.
Ilość
Akumulator LiTime 12V 100Ah Bluetooth Group24 LiFePO4
Akumulator LiTime 12V 100Ah Bluetooth Group24 LiFePO4 to nowoczesne źródło energii przeznaczone do systemów solarnych, kamperów, instalacji UPS oraz domowych magazynów energii. Wbudowany moduł Bluetooth 5.0 umożliwia monitorowanie stanu baterii w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji LiTime.
Najważniejsze cechy:
  • System BMS 200A: ponad 20 funkcji ochronnych i alertów dla maksymalnej niezawodności.
  • Automatyczna ochrona: samoczynna reakcja na przeciążenia i odzyskiwanie bez udziału użytkownika.
  • Ogniwa klasy A EV: trwałość ponad 4000 cykli przy 100% DOD oraz długa żywotność.
  • Wysoka wydajność: 1280 Wh energii, moc wyjściowa 1280 W i prąd szczytowy 500A/1S.
  • Kompaktowy rozmiar Group24: do 75% mniejszy i 200% wydajniejszy niż tradycyjne akumulatory AGM 12V 100Ah.
  • Rozbudowa systemu: możliwość konfiguracji do 20,48 kWh (4P4S).
Akumulator LiTime 12V 100Ah Bluetooth Group24 to kompaktowe i inteligentne rozwiązanie energetyczne, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym systemie.
*Uwaga: akumulator nie pełni funkcji rozruchowej. Przed pierwszym użyciem należy go aktywować, podłączając do dedykowanej ładowarki LiTime (14,6V / 10A lub 14,6V / 20A).
L12V100-100-GROUP24-BT-4-A70
13 Przedmioty
Opis
Napięcie nominalne
12.8V
Żywotność
4000 cykli przy 100% DOD, 6000 cykli przy 80% DOD, 15.000 cykli przy 60% DOD
Pojemność
100Ah
Max. chwilowy prąd rozładowania 1s
500A
Bluetooth moduł
Tak
Całkowita energia
1280Wh
Łączenie szeregowe akumulatorów:
4P4S
Rezystancja wewnętrzna
≤40mΩ
Certyfikaty
UL, FCC, CE, RoHS, UN38.3
BMS
100A
Max. ciągły pobór mocy
1280W
Max. ciągły prąd ładowania
100A
Max. ciągły prąd rozładowania
100A
Waga
9.92kg
Wymiary
Szer: 260mm * Głęb: 168mm * Wys: 210mm