Akumulator LiTime 12V 230Ah Low Temp L12V230-200-LTCP-4-A150
Brutto
Akumulator LiTime 12V 230Ah LiFePO4 – lekki, wydajny i odporny (IP65). Ponad 4000 cykli, 2944 Wh energii i system BMS 200A. Idealny do łodzi, kamperów, UPS i systemów off-grid.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Akumulator LiTime 12V 230Ah LiFePO4
Akumulator LiTime 12V 230Ah LiFePO4 to nowoczesne źródło energii o wysokiej pojemności i szerokim zastosowaniu. Idealnie sprawdza się w łodziach, kamperach, systemach UPS oraz zasilaczach awaryjnych. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji zapewnia niezawodność oraz komfort użytkowania w każdych warunkach.
Wszechstronne zastosowanie: Doskonały do silników zaburtowych 12V (13–31 kg ciągu), pojazdów kempingowych, systemów solarnych i instalacji off-grid.
Inteligentny system BMS: Wbudowany BMS 200A zabezpiecza przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem i przegrzaniem, a ogniwa EV Grade-A zapewniają ponad 4000 cykli pracy.
Trwałość i wytrzymałość: Klasa ochrony IP65 gwarantuje odporność na wodę i pył. Moc 2560 W i energia 2944 Wh zapewniają niezawodne działanie w plenerze i podczas wędkowania.
Wybierz akumulator LiTime 12V 230Ah LiFePO4 i ciesz się niezawodnym źródłem energii w każdej sytuacji – od żeglugi, przez kemping, aż po systemy awaryjne.
*Uwaga: akumulator nie nadaje się jako akumulator rozruchowy do samochodów i urządzeń spalinowych.
L12V230-200-LTCP-4-A150
1 Przedmiot
Opis
Napięcie nominalne
12.8V
Żywotność
4000 cykli
Pojemność
230Ah
Max. chwilowy prąd rozładowania 1s
1150A(5C)
Bluetooth moduł
Nie
Całkowita energia
3840W
Łączenie szeregowe akumulatorów:
4P4S
Certyfikaty
UL-1973,FCC,CE,RoHS,UN38.3
BMS
100A
Max. ciągły pobór mocy
2560W
Max. ciągły prąd ładowania
200A(0.87C)
Max. ciągły prąd rozładowania
200A(0.87C)
Metoda ładowania
CC/CV
Napięcie ładowania
14.4±0.2V
Zalecany prąd ładowania
46A(0.2C)
Temperatura ładowania
Od 0℃ do 50℃ / od 32℉ do 122℉
Temperatury rozładowania
Od -20℃ do 60℃ / od -4℉ do 140℉
Temperatura składowania
Od -10℃ do 50℃ / od 14℉ do 122℉
Ochrona ładowania w niskiej temperaturze
Tak. Od 0℃ / 32℉
Terminal
M8*16mm